نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

آیا پرینتر توشیبا شما بدون هیچ دلیلی آفلاین شد؟ اگر به طور ناگهانی پاسخ نمی دهد، بلافاصله آن را به تعمیرگاه نفرستید زیرا راه حل این نوع مشکل نسبتاً ساده است. این کاری است که می توانید به تنهایی حتی بدون هیچ گونه تخصص فنی انجام دهید. ما یک راهنمای جامع برای کمک به شما تهیه کرده ایم. بیایید جلو برویم و با بررسی اینکه افلاین بودن پرینتر توشیبا چیست و چرا اتفاق می‌افتد، شروع کنیم.

افلاین بودن پرینتر توشیبا و عدم پاسخ آن

افلاین بودن پرینتر توشیبا در صورت اتصال آن به اینترنت

در حین چاپ، رایانه شخصی یا رایانه (فکر می کند) که افلاین بودن پرینتر توشیبا است، حتی اگر آنلاین و آماده چاپ باشد. این مشکل معمولاً زمانی رخ می دهد که بین دستگاه و پرینتر توشیبا شما خطایی وجود داشته باشد. اما گاهی اوقات، ممکن است یک مورد ساده از اتصال کابل نامناسب یا گیر کردن کاغذ باشد.

مشکل آفلاین بودن پرینتر توشیبا همچنین می تواند به معنای مشکل راه اندازی داخلی پرینتر توشیبا یا رایانه شما باشد. بسته به پرینتر توشیبا شما و اینکه آیا از رایانه شخصی Windows یا رایانه Mac برای چاپ استفاده می کنید، می تواند متفاوت باشد. بیایید نگاهی به تمام راه‌حل‌های ممکنی که می‌توانید در زمانی که افلاین بودن پرینتر توشیبا و پاسخ نمی‌دهد استفاده کنید، بیاندازیم.

عیب یابی مشکل افلاین بودن پرینتر توشیبا

افلاین بودن پرینتر توشیبا و پاسخگو ندادن آن، فقط به این دلیل که فراموش کرده اید آن را روشن کنید، حالت خواب را غیرفعال کنید، یا مطمئن شوید که کابل آن به درستی وصل شده است. این سه مرحله اساسی را برای عیب یابی مشکل افلاین بودن پرینتر توشیبا مستقیماً از دستگاه پرینتر توشیبا خود دنبال کنید.

این مطلب را از دست ندهید   جلوگیری از پرینت های لکه دار، خط دار یا مخدوش پرینتر

افلاینی در پرینر

مرحله 1: بررسی آماده بودن پرینتر

  • اگر پرینتر توشیبا شما روشن نباشد یا قادر به برقراری ارتباط نباشد، آفلاین است. سعی کنید بررسی کنید که آیا برای چاپ و کار با دستگاه دیگری آماده است یا خیر.
  • بررسی کنید که آیا پرینتر توشیبا خاموش است یا در حالت خواب است. دکمه پاور را فشار دهید تا دوباره روشن شود یا بیدار شود.
  • مراقب باشید که داخل سینی ورودی کاغذ وجود داشته باشد و از جوهر یا کارتریج های تونر مناسب استفاده شود. به عنوان مثال، اگر از کارتریج جوهر PG-240 و CL-241 استفاده نمی کنید، یک Canon Pixma MG3620 می تواند آفلاین شود.
  • صفحه کنترل پرینتر توشیبا نباید پیام های خطا یا چراغ های چشمک زن را نمایش دهد.
  • پرینتر توشیبا خود را مجددا راه اندازی کنید و یک پرینت آزمایشی انجام دهید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر.

مرحله 2: مطمئن از اتصال صحیح پرینتر توشیبا

اطمینان حاصل کنید که کابل USB یا اترنت پرینتر توشیبا به طور ایمن در هر دو طرف وصل شده باشد. از کابل USB یا اترنت دیگری استفاده کنید تا متوجه شوید که آیا کابل فعلی شما ایراد دارد یا خیر. اگر سیم دیگر کار می کند، به این معنی است که از یک سیم معیوب استفاده کرده اید.

برای پرینتر توشیباهای بی سیم مشکل افلاین بودن پرینتر توشیبا، مطمئن شوید که به شبکه Wi-Fi شما متصل هستند. فرض کنید پرینتر توشیبا شما می تواند بدون هیچ مشکلی با رایانه یا رایانه شخصی شما از طریق اتصال کابلی کار کند. در این صورت، به این معنی است که اتصال شبکه شما معیوب است.

این مطلب را از دست ندهید   آموزش جمع شدن کاغذ بدون چسبیدن آن ها به یکدیگر

مرحله 3: اعمال چرخه برق پرینتر توشیبا برای پرینتر توشیبا افلاین

  • دکمه روشن/خاموش را فشار دهید و سیم برق را جدا کنید تا پرینتر توشیبا شما به طور کامل خاموش شود
  • قبل از اینکه سیم را دوباره وصل کنید و پرینتر توشیبا را دوباره روشن کنید، 30 ثانیه صبر کنید
  • یک پرینت آزمایشی انجام دهید تا ببینید آیا این بار پرینتر توشیبا به درستی کار می کند یا خیر

افلاین بودن پرینتر توشیبا می تواند علت های گوناگونی داشته باشد که بعد از خواندن این مقاله امیدواریم این مشکل رفع شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =