نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

افزایش کارایی دولوپر دستگاه کپی توشیبا

دولوپر دستگاه کپی می چرخد. با این چرخش پودر بر سطح درام ساییده می شود و در نهایت چاپ انجام می شود. اخلاط کمترین و کوچکترین شیء خارجی با دولوپر در کیفیت نهایی چاپ تاثیر گذار خواهد بود و باعث می شود که رگه‌های سفیدی بر روی کاغذ مشاهده شود. دولوپر دستگاه کپی توشیبا به یک غلتک متقارن متصل است. به کمک این غلتک براده های آهن در تانک دولوپر از طریق تونر در قیف تونر حرکت می کند.

دانه های تانک دولوپر توشیبا به طور منفی شارژ می شود، بنابراین ذرات تونر با بار مثبت را نابود می کند و غلتک موجود در آن مهره ها را فراتر از مونتاژ درام فشار می دهد. با حرکت درام روی کاغذ، تونر موجود از بین می رود. در نهایت به کمک سیم قرن پراکنده می شود و پس از عبور از یک فریزر داغ برای نگه داشتن تونر، روی کاغذ انتقال پیدا می کند.

دولوپر دستگاه کپی توشیبا همان پودر سنگین است که با تونر مخلوط می شود و در نهایت، چاپ سند مورد نظر انجام می شود. این محصول از جنس براده های آهن است و حالت مغناطیسی دارد. دولوپر وظیفه انتقال تونر روی درام را دارد. دولوپر به معنی توسعه دهنده است و در علم شیمی و صنعت عکاسی با مفهوم ماده‌ ظهور و ظاهر کننده‌ عکس به کار می رود.

دولوپر دستگاه کپی

دولوپر یا توسعه دهنده در صنایع دیگر نظیر چاپ عکس نیز کاربرد دارد. دولوپر دستگاه کپی توشیبا به عنوان یک ماده مصرف نشدنی در صورت نیاز به تعویض نیازمند جایگزینی با محصولات با کیفیت است، زیرا مستقیما در کیفیت چاپ و مصرف تونر تاثیر دارد.

این مطلب را از دست ندهید   دلایل عدم تشخیص اسناد توسط پرینتر

تعویض و تعمیر دولوپر دستگاه کپی توشیبا

دولوپر دستگاه کپی توشیبا از اجزای مختلفی ساخته شده است؛ چرخ دنده های تانک دولوپر، بوش های تانک، اورینگ یا کاسه نمدی های تانک دولوپر، همزن های تانک دولوپر، مگنت تانک دولوپر، TDS یا سنسور، تیغه داکتر بلید و کولارها از جمله این اجزا هستند که در تعمیر دولوپر دستگاه کپی توشیبا باید بررسی و ارزیابی شوند. اگر شناخت کافی از اجزای دولوپر توشیبا وجود نداشته باشد، ریشه یابی و عیب یابی این قطعه به خوبی و با کیفیت انجام نخواهد شد.

این تعمیرکار ماهر است که تشخیص می دهد دولوپر نیاز به تعمیر دارد یا تعویض. پس توصیه می کنیم که همواره برای تعمیر و تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا از یک مرکز معتبر و مجاز کمک بخواهید. برای تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا توجه داشته باشید که اگر دولوپر به موقع با محصولی با کیفیت جایگزین نشود، موجب افزایش هزینه چاپ شده و کیفیت چاپ نیز پایین می آورد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =